محل تبلیغات شما

همیشه تا درس خوندم توی دبیرستان، براشون عالی بود تا مثل سگ شب تا صبح زجه میزدم و قسم دروغ میخوریم واسه دوستام که من آون صفحم و فلان، هیچوقت نگفتن دروغ نگو به قسم خودت باش برو کلاس ورزش، قوی شو، موقع دانشگاه کل علایقمو کشتند، وقتی 1سال موندم انگار قتل انجام داده بودم انگار یکی رو کشته بودم چون 1 سال خودم بودم، خیلی سخته بود، همیشه منتظر کارمندی و معلمی من بودن، به کی بگم دوس نداشتم برم اردل، حتی دوس نداشتم 6 صبح پاشم برم تا همین اشکفتک یا سورشجون و خسته بیام ناهار، نه زندگی نه شوهری نه بچه، سر فقط درآمد، نه آرامشی، چیه، زندگی مامانمو من نمیپذیرم این شگیش، بی نظمیش، یکم بلد نبود با ما رابطه عاطفی خوب برقرار کنه، همش کنترلم کرد، همیشه سرکوب، جالبم هست هنوز منم که باید بهم بگن بیکار ولی میلاد تحصیل و. 1 یه بیمه کردم اصلا تشکر نکردن، تازه میگه به میلادم بگو، شما که عالم دهرین بگین منکه بوقم و کاری نکردم کلا تو زندگیم 

من سالمم

بفهمین بهترین شوهر دنیارو دارم بهترین انتخاب رو کردم معلم بودم کی میدیدمش 

من تو کاشان روابط درونیم رو خیلی فهمیدم، خودمو خیلی بهتر شناختم مثل میلاد ننشستم تو مامان دستمو گاز بزنی

فرار کردم ازتون، یکبار نگفتین مامان رشته سخت نخون برو تربیت بدنی، یکبار نگفتین برو هنر، کارت و معدلت مهم نیست، تو برای خودت زندگی کن، فقط ریدین، بلد بودین برینین به تاییدی که از شما میخواستم، هنوز که هنوزه میاین خونم به جای تشویق آرامشم میرینین بهم و میرین که بگین کار دارم حالت تهوع میگیرم از این چیزا، شکر که شوهرم کارم نداره کار دارم درآمد دارم، منو همون که بودم خواست، ولی شما نیلوفر ذهنتونو خواستین نه منو که حق هیچ اشتباهی رو نداشتم واگه داشتم تا ابد محکوم به نگاه و خرده حرفهاتون بودم، بعدم مارو ببخش، حرص نخور، ریدم به حرف های کلیشه ایتون که تا میرفتم کاشان، شمال، خونه خودم فقط دوسم داشتین تو پیام که اونم عذاب وجدانتون بود، سر عروسیم حامی نبودین، یه جهاز درست حسابی بهم ندادین، یه پذیرایی از مهمون نکردین هی گفتین یادمون رفت درست سر عذاب وجدانتون، خیلی دلخورم ولی تهش پدر و مادرمین

دلخورم جای خود ولی همیشه خیر میخوام برای همتون 

ولی خیلی روحمو کشتین، با ادم هایی که دوس ندارین زندگیتون شبیه اونا بشه م نکنین، من نخواستم تو بشم مامان، و تو بابا، خودم میخوام باشم نه مترسک معلم شما. 

چه خوبه تو بچه با مامانم هم نظرم

کمرم درد میکنه با زانوهام

همیشه از افراد بزرگسال که سوال فضولی میپرسیدن بدم میومد چرا؟

تو ,رو ,خیلی ,ولی ,دوس ,نداشتم ,پدر و ,کار دارم ,یکبار نگفتین ,دوس نداشتم ,که بودم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

HAKIMAN دانش آموزان دبستان شهید گلشنی